10 Kasım 2011

2011-2012 sonbahar kış sezonunun çanta yelpazesi çok geniş...

2011-2012 sonbahar kış modasında çantalar gerçekten çok eğlenceli. İster anneannenizin, ister annenizin, ister kendi çantanızı kullanın her şekilde yine de moda bir çanta kullanıyor olacaksınız. İster büyük, ister omuzdan askılı küçük ya da el çantası olsun kullandığınız çanta ile yine de mutlaka bu kışın trendlerini yakalayacaksınız.


Bu kış hangi çanta moda diye sorarsanız hepsi demek geçiyor içimizden. Bazı çantalar aynı geçen kış ki gibi kürk, bunların içinde uzun saplı, kısa saplı ya da portföy tarzı olanları var. Bazılarını elinizde taşıyabilir, diğerlerini omuza asabilirsiniz. Marc Jacobs, Just Cavalli gibi bazı modaevleri örgüden ya da kumaştan çantalar da çalışmış.

Bu sene bir de küçücük çantalar var ki eldiven gibi elinize giyebiliyorsunuz. Sanırım bu kış çok sık göreceğimiz çanta trendlerinin başında bunlar geliyor.Tabii egzotik derilerin kullanıldığı çantaları hiçbir zaman unutamayız. Bazı çantalar çok büyük boyda olup hafta sonu valizini andırsa da clutch tabir ettiğimiz küçük portföyler de bu kış çok revaçta. Bu kış popülaritesini pekiştiren Nina Ricci markası da değişik taşlar kullanarak farklı çanta modellerine imza atmış.

Anlayacağınız bu kış ister hippilerin heybesini, ister Chanel’in klasik modelini, ister anneannenizden kalan omuza asılan küçük tokalı çantayı ya da el çantasını kullanın kesinlikle demode olamayacaksınız.
(alıntı)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder