3 Aralık 2011

Kim Kardashian Natural Makeup

GÜNLÜK MAKYAJ


2 Aralık 2011

Christmas Sweaters

Yeni yıla kendi tasarımın olan bir t-shirt le gir =)1 Aralık 2011

2011 – 2012 Sonbahar – Kış Moda Trendleri


Yeni bir yıl, yeni moda trendleri demektir genelde. Tabi ki 2011-2012 sezonunda da yeni ilhamlar,yeni tasarımlar olacak fakat 2011 yılının etkileri de devam ediyor olacak. Bu sene en çok göze çarpan şey pastel tonlar. Özellikle koyu kırmızı ve koyu yeşil tonları vitrinleri dolduracak. Devamında haki ve bordo renklerine de rastlayacağız.


Aynen geçen sezon gibi bu sene de midi ve maxi etekler moda. Upuzun, kiloş veya dar kesim etekleri rahatça bulabileceğiz. Pileli etekler, gömlekler ve yüksek bel pantolonlar ise trendini kaybetmemiş.Kürk etoller ve kabanlar, trençkot tarzı montlar bu sene moda, bol kesim yarasa kol modellerin haricinde dar, bedeni saran kabanlar da mevcut. Canlı renklerle dolu bir yaz geçirdik ve bunun ardından da kışın koyu renklere bürünmeyip yine rengarenk giyineceğiz.


Renkler konusunda herkes temkinlidir. Alışveriş yaparken hep mevsim renklerini, moda renkleri gözönüne alırız hepimiz. 2011 yılının pastele kaçan tonları hepimize iç açıcı baharlar sunuyordu. 2012 yılında da benzer renklerin yanında yeni renk trendleri de olacak.


Kaynak: www.fashionising.com , mavijeans.com , tikbu.com

27 Kasım 2011

Trash Into Treasures- DIY Embellished Sweater

Moda gittikçe özgürleşiyor, kurallar ortadan kalkıyor. Balenciaga ve Balmain’in empoze ettiği yalın hatlı tasarımların etkisiyle, şaşaanın yerini sadelik aldı. Global kriz nedeniyle sıkıntılı günler yaşayan moda tutkunları, devasa gardıroplarının derinliklerinde gömülü duran eski parçaları gün ışığına çıkarıyorlar. Bu ‘vintage’ parçalar diğer moda meraklıları tarafından beğenildiğinde de masumca şöyle diyorlar; “Ah, bu eski şey mi?”

Ve bu, sevgili okur, tam anlamıyla sizin de yapıyor olmanız gereken şey! Bu zor günlerde yeni kıyafetlere para saçmak tek seçenek olmamalı. Doğru seçimi yapın ve gardırobunuzun altını üstüne getirerek kendi moda arşivinize dalın. Tavan arasındaki tozlu kutularda bile olsalar onları ortaya çıkarın. Bu sezon birçok tasarımcının klasik parçalan yeniden yarattığını düşünürsek, bu gayet akıllıca bir hareket olacaktır.DIY - shredded sweater - DIY FASHION TUTORIAL VIDEO

Slm kızlar bu ara eskileri değerlendirme konusuna takmış bulunmaktayım..eski giysilerinizi atmayın, modanızı kendiniz yaratın. Yada eski giysilerinizle bu yılın modasına uyum sağlayın. Hem para harcamamış olacaksınız, hem de modaya uymuş olacaksınız. Nasıl mı? İşte;