17 Aralık 2011

YENİYIL PARTİSİ VE HEDİYELERİ


Her zamankinden farklı bir paylaşım yapıyorum..Umarım beğenirsiniz =)

Yılbaşı gibi özel bir geceyi, daha şık bir hale getirmek sizin elinizde. Eviniz rahatsa evinizde, arkadaşlarınızla paylaşmaktan hoşlandığınız mekanlar varsa orayı tercih edebilirsiniz. Fakat unutmayın, ev her zaman ortam olarak, daha rahattır. istediğiniz müzik, istediğiniz yiyecekler ve istediğiniz eğlence programı. Saat 00:00 olduğunda tüm iyi dilek ve mutluluklarınızı iletin göklere?
Evde geçirmeyi planladığınız çok özel ve renkli parti ortamı için, muhakkak bir kaç gün önceden plan yapmalısınız. Evet günler öncesinden? Bu özel geceyi çok şık geçirebilmek için, en ince ayrıntıları bile hesaplamaya ihtiyacınız var. Avizenize asacağınız dönen renk ve ışıltı paletlerinden tutun da, evde girenleri karşılayan, tüm kapılara iyi dilek kartlarına kadar herşeyi düşünün?
Herşeyi planlayıp misafirlerinizi özenle karşılayın. Sevdiğiniz tüm arkadaşlarınızla doyasıya eğlenip, nice iyi dileklerle karşılayın yeni yılı, malum nasıl başlanırsa öyle geçermiş; mutluluk dolu bir sene geçirebilmenizi umarım.

Salonunuzun ışıklandırmalarını renklendirip, ışıltılı bir parti ortamı hazırlayarak, aslında salona girer girmez enerji depolayacaksınız sevdiklerinize.

Minik masalarla, ikramlıklar hazırlayın salonun her köşesine,içecekler,yiyecekler? Ve en şık kıyafetinizle, en hareketli müzikleri ayarlamayı da unutmayın.,

____BURAYA KADAR HERŞEY TAMAM PEKİ YA HEDİYELER ???_____

İşte sıra kafayı epey yoracak ve belki de sizi bunaltacak sorunda, yani yılbaşı hediyelerinde?
Bu kadar şık bir parti akşamına uygun orjinal hediyeler almalısınız.
Bunun için çok korkunç bir bütçe ayırmadan, belki bazı hediyelere hem anlam yüklemiş olur, hemde ev yapımı hediyeler sunmuş olursunuz, neden olmasın?


Güzelliğinizi ve ışıltınızı tamamlamanıza süper destek, cildinize uygun ton ve renklerden oluşan makyaj malzemeleri ve kozmetiklerden oluşan hediye paketleri mantıklı bir hediye seçeneği olacaktır.

Kişiye özel hediye paketleri hazırlayıp, harika sunumlarla, sevdiklerinizin gönlünü mest edebilirsiniz. İçerisine kim neyi seviyorsa onu koyup, minik de iyi dilekler notunuzu ekleyince, orjinal yeni yıl hediyeleri elde edeceksiniz.En güzel hediye, aslında sevdiklerimizi şaşırtmaktır bence!


Görüntüsüyle işte buuuu!!! dedirtecek ve biraz da ten gıdıklayacak şık kolyelerle onları mutlu edin.
Biraz alışılmışın dışında, biraz üretici, biraz renkli, nihayetinde tatlı hediye fikirleri.

Kendi tasarladığınız yılbaşı çorapları da ilginç ve emekle hazırlanan hoş bir hediye olabilir =)

Yeni yıla sıcacık girmesini istediğiniz sizin için pek değerli bir arkadaşınıza bundan daha güzel bir hediye olamaz.

Farklı bir paylaşım yapalım desemde birazcık modadan da yararlanalım istedim...deri eldiven bir yılbaşı hediyesi olamazmı hemde bu yılın modasıyken? :)

12 Aralık 2011

Bu Kış Kürklü Geçecek

Soğuk havalarda sizlere çok sıcak tutacak hemde modaya uygun tasarlanmış 2012 Kürkler. Kürk ayakkabılar, Kürk botlar, Kürk yelekler,kürk pardesüler,kürk kabanları, Kürk çantalar ve kürk giysileri. Hanımların bu kışı çok sıcak geçecek. Kürk kabanlar çok tüylü olarak tasarlanmış ve istediğiniz gibi giyinebilmenize olanak tanımaktadır.Kışın en sevdiğimiz yönlerinden biri de daha aykırı ve abartılı giyinebiliyor olmamız. Örneğin kalın kazağımızın üzerine kürk yeleğimizi giyip dışarı çıkabiliyoruz, ya da kalın çoraplarımız ve koyun derisi gibi görünen yüksek topuklu sandaletlerimizle hem aykırı, hem de şık olabiliyoruz.Bu sezonun en sevdiğim trendleri arasında yer alan kürkler (tabii ki yapay) ve hayvan tüyleriyle süslenmiş giysi ve aksesuarlar. Ayakkabıların bileklerinde, yeleklerin yakalarında ve düğmelerinde, çantaların üzerinde, her yerde sıcacık ve şık görünen bu detaylara rastlamak mümkün.Kış Kombinleri

Siz de kendi tarzınızı yaratabilirsiniz. Önemli olan size yakışanı bilmek ve o yönde seçim yapmaktır. Çeşitli tasarımları takip etmenin en önemli faydası yeni fikirler edinerek farklı tarzlar oluşturmaktır. Renkli ve çeşitli kombine tasarımları sizlere yeni fikirler vermesi için derleyip beğenilerinize sunuyoruz.DIY FASHION TUTORIAL: make your own turban by Boat People boutique